ВІРТУАЛЬНІ МАНДРІВКИ


гифки-природа-машина-времени-698130

Шановні відвідувачі!

На цій сторінці пропоную Вам здійснити захоплюючі 3D віртуальні тури найкрасивішими та найдивовижнішими місцями нашої планети не виходячи з власної оселі, завдяки чудовому сервісу AirPanoДжерело ілюстрації:
iljushka.mmm-tasty.ru
Великий Бар'єрний риф, розташований на сході від Австралії - одне з найбільших чудес природи. Він займає величезну територію і тягнеться вздовж узбережжя на 2500 кілометрів. Це найбільша коралова екосистема на нашій планеті і найбільший природний об'єкт, утворений живими організмами.


Джерело ілюстрації
 kem-geo.ru


Антарктида - найхолодніший і самий незвичайний континент світу. Її корінні мешканці не належать до виду Homo sapiens, а її пейзажі - це посипані снігом гори, льодовики, айсберги і безкрайній океан. Царство природи: нічого зайвого ...

Джерело ілюстрації:
agentika.com

Найбільші пінгвіни, королівські і імператорські, мешкають не на всіма відвідуваному краю Антарктиди, максимально наближеному до Південної Америки, а в куди більш важкодоступних місцях: на острові Південна Джорджія та в районі моря Росса.Джерело ілюстрації:
77reg.ru

Зараз у Голландії вирощується приблизно три чверті продаваних у світі тюльпанів. У короткий сезон цвітіння тюльпанів вся країна перетворюється на яскравий «килим», радуючи погляд різноманіттям барв, а при погляді з повітря - ще й дивовижною геометрією ліній ...

Джерело ілюстрації:
newsquick.ru


На озері живе величезна кількість фламінго, які харчуються ціанобактеріями (спіруліна) і коловертками, які тут розмножуються. Кількість фламінго коливається від 500 000 до 2 мільйонів особин.


Джерело ілюстрації:
tainyplanet.mirtesen.ru

На південному заході Кенії, прилягаючи з півночі до танзанійського парку Серенгеті, знаходиться унікальна природоохоронна територія - Масаї-Мара. Але найбільш чарівне видовище, яке можна спостерігати в Масаї Мара - це велика міграція тварин.


Джерело ілюстрації:
avtokresloperenoska.ru


Уздовж усього Мальдівського архіпелагу тягнеться ланцюг коралових рифів, мешканці яких мають фантастичне забарвлення. Це неповторне підводне царство є головною визначною пам'яткою Мальдівських островів. Специфічна рослинність додає їм ще більше таємничої краси і первозданності.

Немає коментарів:

Дописати коментар

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...